Після масованого обстрілу по всій Україні знову оголошували тривогу: у чому причина

Читать на русском
Автор
1217
Повітряна тривога
Повітряна тривога. Фото Telegram

Росія не припиняє тероризувати нашу країну

Після ракетного терору, який росіяни влаштували нашій країні вночі та рано вранці, об 11:53 у суботу, 13 січня, по всій Україні було оголошено повітряну тривогу. Причина в тому, що росіяни підіймали у повітря МіГ-31К. Існувала небезпека застосування аеробалістичної ракети Х-47М2 "Кинджал".

"Ракетна небезпека по всій території України! Зліт МіГ-31К з аеродрому Саваслейка (Нижньогородська область)", — попередили у Повітряних силах України.

UPD. О 13:15 почали давати відбої повітряної тривоги. МіГ здійснив посадку.

Слід зазначити, що МіГ-31 може бути носієм гіперзвукових ракет "Кинджал". Найголовніша властивість "Кинджала" — швидкість, яка залишає мало часу на його перехоплення після запуску. Тому коли росіяни підіймають у повітря МіГ, тривогу оголошують по всій Україні. Вона може бути досить тривалою, оскільки ворог часом заправляє літак у повітрі.

При цьому тривоги через МіГ-31К іноді бувають дуже короткими. Причину пояснив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. За його словами, так буває, коли винищувач здійснює тренувальний зліт-посадку або переліт на інший аеродром. Однак нехтувати небезпекою все одно не можна, тому що цим може скористатися ворог.

Раніше "Телеграф" розповідав про наслідки російської ракетної атаки 13 січня. ППО працювала у багатьох областях, за попередніми даними, загиблих немає. На Полтавщині російська ракета впала у двір приватного будинку, але не розірвалася. На Чернігівщині через ворожу атаку є пошкодження, уламки російської ракети впали в приватному секторі міста, на щастя, люди не постраждали.