Удар реактивним дроном по Сумах: кількість постраждалих зросла (фото і відео)
- Автор
- Дата публікації
Росіяни атакують місто щодня та щоночі
Близько 9:30 у суботу, 27 червня, росіяни вдарили по місту Суми. Сталося влучання поблизу багатоквартирного будинку в Зарічному районі міста, відомо про 13 поранених.
Оновлено. У ДСНС поінформували, що від удару по Сумах постраждало 13 людей, серед них двоє дітей. Пошкоджений п’ятиповерховий житловий будинок, приватні домоволодіння та цивільний транспорт. Рятувальники працюють одразу на кількох локаціях. В ОВА зазначили, що ворог атакував обласний центр модифікованим реактивним БпЛА.
Також близько 09:25 зафіксовано влучання у приватному секторі Ковпаківського району міста, — Кобзар. Унаслідок удару виникла пожежа, яку оперативно ліквідували працівники ДСНС. Знищено автомобіль, пошкоджено приватні домоволодіння, що розташовані поруч.
Оновлено. Глава Сумської ОВА Олег Григоров повідомив, що внаслідок ворожої атаки постраждали 9 людей. Серед постраждалих – двоє дітей.
"Попередньо, їхні ушкодження неважкі. Усім надають необхідну допомогу в лікарнях. Ворог атакував житловий сектор Сум модифікованим реактивним БпЛА. Прицільно – по цивільній інфраструктурі", — йдеться у повідомленні.
Про постраждалих повідомив заступник міського голови Сум Станіслав Поляков виданню "Кордон.Медіа". Як поінформував в.о.міського голови обласного центру Артем Кобзар, наслідок ворожої атаки в багатоквартирному будинку вибито понад 50 вікон. На місці працюють всі відповідні служби.
За даними "Суспільного", близько 10 людей зазнали поранень через удар по Сумах, серед них є діти. У багатоповерхівці пошкоджено понад 150 вікон.
Водночас глава Сумської МВА Сергій Кривошеєнко повідомив про влучання невстановлених боєприпасів у житловому секторі не лише Зарічного, але й Ковпаківського районів. Окрім вікон пошкоджень зазнала також автівка.
Вода у Сумах подається за графіком
У зв'язку з ускладненням ситуації всі об'єкти КП "Міськводоканал" знеструмлені й переводяться на аварійно-резервне живлення.
Вода в оселі містян 27 червня подаватиметься з пониженим тиском за наступним графіком:
- до 13:00,
- з 17:00 до 22:00.
Через знеструмлення підкачувальних насосів водопостачання верхніх поверхів багатоповерхівок буде відсутнє. Подача води у звичайному режимі відновиться після стабілізації енергопостачання.
Як повідомляв "Телеграф", 25 червня Росія вдарила по АЗС у Сумах, постраждав 66-річний чоловік. Крім того, наприкінці травня ворог атакував траурну процесію на околиці міста. Тоді загинула одна людина, ще 12 отримали поранення.