"Дякую кожному солдату": Сирський зробив заяву щодо переходу на посаду головкома

Читать на русском
Автор
5069
Олександр Сирський Новина оновлена 12 квітня 2024, 14:17
Олександр Сирський. Фото Сухопутні війська ЗСУ

Життя і здоров’я військовослужбовців завжди були та є головною цінністю Української армії

Колишній командувач Сухопутних військ України, а нині зайняв посаду Головнокомандувача ЗСУ Олександр Сирський подякував за роботу своїм побратимам з якими служив. А також поділився планами на цій посаді.

Про це він написав на своїй сторінці. Сирський звернувся до Сухопутних військ Збройних Сил України та ОСУВ "Хортиця".

"Дякую вам за кожен день ратної роботи, проведеної разом на найтяжчих ділянках фронту нашої визвольної війни! Ваша звитяга, професійність, відданість справі захисту Батьківщини та наполегливість у виконанні бойових завдань є фундаментом стійкості нашої оборони і не дозволяє ворогові реалізувати загарбницькі наміри", — пише екскомандувач.

Сирський від щирого серця подякував солдатам, сержантам, офіцерам та генералам за спільну реалізацію оперативних планів. Він зазначив, що це дало змогу зберегти життя тисячам мирних громадян та врятувати від окупації територію України.

Новий Головнокомандувач ЗСУ коротко розповів про свої плани на цій посаді. За його словами, на порядку денному стоять нові завдання. Він каже, що це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів.

"Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики", — написав Сирський.

Він додав, що всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці – завдання штабів усіх рівнів. Він зазначив, що саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів.

"Життя і здоров’я військовослужбовців завжди були та є головною цінністю Української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним", — додав він.

Він додав про намір запровадити нові технічні рішення і масштабування успішного досвіду. Приміром, застосування безпілотних систем, сучасних засобів радіоелектронної боротьби є одним з майбутніх векторів побудови перемоги у нашій визвольній війні.

"Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху. Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні", — додав головком.

"Дякую колишнім керівникам Збройних Сил України, та ветеранам, які за 10 років російсько-української війни доклали всіх можливих зусиль задля відновлення і набуття спроможностей Української армії — справжнього, міцного фундаменту нашої державності", — підсумував він

Варто зазначити, що накази про звільнення Валерія Залужного та Олександра Сирського вже з'явились на сайті президента.

Звільнення Сирського з посади командувача Сухопутних військ
Звільнення Залужного з посади Головнокомандувача ЗСУ

Нагадаємо, що у четвер, 8 лютого, Президент України Володимир Зеленський провів розмову з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Підсумовуючи її, він зазначив, що генерал Залужний йде у відставку.

Це підтверджує указ президента України №59/2024. Зеленський зауважив, що час змінювати військове керівництво країни. Його місце зайняв генерал-полковник Олександр Сирський.