Нанюхалися мишачих екскрементів: росіян на фронті викошує небезпечна хвороба

Читать на русском
Автор
985
Миші заразили росіян небезпечною хворобою
Миші заразили росіян небезпечною хворобою

Російське командування поки що ігнорує проблему

Навала мишей на фронті, судячи з усього, обернулася серйозними наслідками для росіян. Їх прямо зараз викошує інфекція, що передається від цих гризунів.

Про це повідомляє українська розвідка. Так, за даними ГУР, на Куп’янському напрямку у багатьох підрозділах російських загарбників зафіксовано спалах так званої "мишачої лихоманки".

У розвідці пояснили, що хвороба носить вірусний характер і передається до людини від гризунів – через прямий контакт із збудником, внаслідок вдихання пилу мишачих екскрементів чи потрапляння у продукти харчування, які вживає людина. Симптоми мишачої лихоманки включають сильний головний біль, зростання температури тіла до 40 градусів, висипання та почервоніння, зниження тиску, крововилив в очах, нудоту, блювання по кілька разів на день. Оскільки хвороба вражає нирки, заражений мишачою лихоманкою відчуває інтенсивний біль у попереку, а також серйозні труднощі із сечовипусканням.

"Скарги на лихоманку від особового складу російської армії, який задіяний у війні проти України, командування проігнорувало, розцінивши їх як черговий прояв ухилення від участі в бойових діях. До того ж, на першому етапі перебігу "мишача лихоманка" нагадує звичайний грип. У підсумку — "мишача лихоманка" значно знизила боєздатність російських "щурів"." нагадує звичайний грип.

У результаті — "мишача лихоманка" значно знизила боєздатність російських "щурів", — констатують розвідники.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на фронт відправлять кото-підкріплення для ЗСУ.