Мобілізація триває: у Раді розповіли, як зараз відбувається призов

Читать на русском
Автор
4436
Армії потрібні фахівці за конкретними напрямками
Армії потрібні фахівці за конкретними напрямками. Фото armyinform.com.ua

Формування ЗСУ в цілому забезпечені сталим особовим складом, втім, серед військовозобов’язаних шукають необхідних фахівців

Верховна Рада схвалила продовження на три місяці військового стану та загальної мобілізації. Про причини та наслідки такого рішення розповів народний депутат, член комітету українського парламенту з національної безпеки та оборони Федір Веніславський.

В інтерв'ю "24 каналу" він повідомив, що оскільки значних потреб у додаткових силах на фронті зараз немає, темпи призову невисокі. Насамперед до армії викликають тих військовозобов’язаних, які мають спеціальності, найбільш потрібні Збройним силам України. Наприклад, нещодавно міністр оборони України Олексій Резніков повідомляв, що ЗСУ потрібні оператори безпілотників, зв’язківці, артилеристи та айтішники.

Загалом, за словами Веніславського, українські збройні формування більш-менш забезпечені сталим особовим складом. "Йдуть невеликі призови тих військовослужбовців, яких потребує сектор безпеки й оборони", – сказав нардеп.

Як повідомляв "Телеграф", в Україні паралельно із військовою мобілізацією відбувається також і цільова – залучення громадян до відновлення деокупованих територій. З’явилось пояснення, як вона відбувається і які роботи виконують її учасники.