Зі зміною влади в Росії війна не завершиться — Юрій Гудименко

Читать на русском
Автор
Військовослужбовець  і голова ГО "Українське об’єднання "Мрія" Юрій Гудименко
Військовослужбовець і голова ГО "Українське об’єднання "Мрія" Юрій Гудименко. Фото facebook.com/hudymenko

В головах російського уряду — лише відображення того, що відбувається в головах громадян Росії

З кожним проявом російської агресії політики Заходу розуміють, що жорстокі дії Кремля є результатом суспільних настроїв громадян Російської Федерації. Тому важливим викликом на сьогодні є напрацювання системи "перепрограмування" мислення росіян, що потребуватиме великих зусиль і часу.

Про це в коментарі естонському виданню Rus.Postimees розповів військовослужбовець і голова ГО "Українське об’єднання "Мрія" Юрій Гудименко.

"Якщо порівняти нинішні заяви політиків Європи та США з їхніми заявами часів початку повномасштабного вторгнення, то стане ясно, що їхня риторика дуже змінилася. Зараз більшість європейських політиків перебувають у парадигмі того, що ось потрібно, щоб до влади в Росії прийшов умовний Навальний і все буде добре. Але з кожним розстріляним українським військовим, з кожними новими тортурами і стратами, знущаннями над полоненими політики все більше розуміють, що в головах російського уряду — лише відображення того, що відбувається в головах громадян Росії", — запевнив Юрій Гудименко.

За словами військового, російські громадяни підлягають перепрограмуванню, через яке пройшли німці після 1945 року.

"Потрібно з ними працювати, контролювати їх медіа, повністю перебудовувати їхню систему устрою країни, бо вони навіть не розуміють, що творять. Вони знають всі факти, знають, що вони роблять, але хочуть це продовжувати. І це не можна зупинити заміною Путіна на Медведєва, Медвєдєва на Шойгу, а Шойгу на Навального. Будь-який політик озвучує ті ідеї, які живуть у головах його електорату. Неможливо уявити ситуацію в Америці, щоб вийшов демократ і переконав мільйон республіканців. Натовп керує політиком, а не навпаки", — окреслив проблему Гудименко.