Астролог розповів, як ситуація у Білгороді вплине на весь фронт: "Дорога на Москву буде відкрита"

Читать на русском
Автор
20355
Те, що відбувається, відверне значну частину військ рф
Те, що відбувається, відверне значну частину військ рф. Фото Колаж "Телеграфу"

Астроексперт зазначив, що російський диктатор буде безсилим.

Останні події, що відбуваються на території Білгородської області, можуть дати значне послаблення російської армії, а також допоможе воїнам ЗСУ провести успішні операції з деокупації територій, захоплених росією, передбачає астролог Влад Росс.

Про це астроексперт розповів в інтерв’ю "Главреду". Росс зазначає, що "Російський добровольчий корпус" та Легіон "Свобода росії" не збираються зупинятися на одній області, і будуть робити все, щоб звалити путінську владу.

Разом, РДК і ЛСР досягнуть того, що в Білгородській, Брянській, Курській і Ростовській областях буде введено воєнний стан, хоча російський диктатор і максимально відкладатиме це. Однак і це ще не найгірше, що чекає на путіна.

"Путін буде змушений роздати зброю російським громадянам, після чого в росії просто може початися громадянська війна. При цьому РДК і ЛСР і далі просуватимуться територією Росії. Зрештою РДК зможе навіть захопити ядерну зброю... путін буде безсилий", — розповів Влад Росс.

Всі ці події призведуть до перелому у війні, причому російській армії тепер доведеться думати, як захистити свою столицю, адже перед російськими ополченцями дорога на Москву буде відкрита.

"До РДК багато хто приєднається, до нього можуть приєднатися інші армії, у тому числі навіть армія Пригожина. І всі вони можуть піти брати Рубльовку", — додав Влад Росс.

Раніше український астролог розповів, що зараз українські Збройні сили шукають вразливі місця у противника. За його словами, найближчим часом "відчутно запахне розгромом" росії. Також Влад Росс розповів про можливість припинення активних бойових дій у 2023 році. За його словами, у цьому питанні є два сценарії.

Крім цього, Росс поділився, хто може зрадити і вбити президента росії володимира путіна. За словами астроексперта, це може бути людина із близького оточення російського диктатора. Також екстрасенс Максим Гордєєв заявив, що путін працює з магічними ритуалами.