В Україні стартує масштабний проєкт з технологічної підготовки українських військових за підтримки Favbet

Читать на русском
Автор
В Україні стартує масштабний проєкт з технологічної підготовки українських військових за підтримки Favbet Новина оновлена 15 березня 2024, 16:36

В Україні стартує масштабний проект з підготовки військовослужбовців Сил оборони України для ефективного застосування сучасних технологій при виконанні бойових завдань: технологій БпЛА та інших дистанційно пілотованих засобів, звʼязку, радіоелектронної боротьби та розвідки. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Проект реалізується за фінансової підтримки Favbet. Для військових навчання буде безоплатним.

Імплементує проєкт організація "Beta — технології перемоги", яка є частиною проєкту Мінцифри "Армія дронів" і з 2022 року навчає особовий склад та консультує підрозділи Сил оборони.

Інструктори організації з першого року повномасштабної війни проводили базову підготовку аеророзвідників та артилеристів окремих підрозділів новостворених бригад, працювали з досвідченими військовими частинами для підвищення їхньої кваліфікації, опанування нових зразків техніки та тактичних прийомів.

"Безпілотні технології стали геймченджерами на полі бою. З перших днів повномасштабного вторгнення ми підтримуємо українську армію необхідною технікою, авто та амуніцією — за запитами військових. Серед перших корпоративних донорів приєднуємося до масштабних зборів у межах проєктів президентської фандрайзингової платформи UNITED24 на придбання БпЛА, інноваційного обладнання для ППО та морських дронів. Фонд Favbet Foundation та компанія Favbet є активними учасниками проекту "Армія дронів" Міністерства цифрової трансформації", — повідомив головний партнер проекту, засновник групи компаній Favbet і президент фонду Favbet Foundation Андрій Матюха.

Спільна ініціатива з "Beta — технології перемоги" з технологічної підготовки українських військових надасть необхідні знання та можливість пройти стажування і тренування, опанувати навички роботи з БпЛА і не тільки. Це актуальний запит сучасного воєнного часу — володіти новітніми мілітарі-технологіями, і ми прагнемо надати максимальну підтримку українській армії, додав Матюха.

Старт спільної ініціативи означатиме збільшення обсягів підготовки, підвищення її якості, фокусування зусиль на узагальненні та поширенні бойового досвіду, розбудову спроможностей одного з державних навчальних закладів у сфері оборони.

Ефективне застосування технологій визначає як військовий результат, так і збереження найціннішого ресурсу — життя та здоровʼя українських військових. Близько 90% поранень з обох боків спричинені вогнем артилерії або застосуванням дронів. На атаки FPV-БпЛА припадає близько 50% знищень броньованої техніки, за даними OSINT-аналітиків.

"Застосування технологій на війні має критичну важливість, в цьому вже нікого не треба переконувати. Генеральне завдання — збільшити кількість та якість застосування високотехнологічних засобів розвідки, коригування, ураження, звʼязку, протидії, — зазначає співзасновник Beta Федір Сердюк.

"Beta — технології перемоги" створена, щоб надати українському війську перевагу на полі бою завдяки ефективному використанню сучасних технологій, зокрема шляхом покращення якості аеророзвідки.

Від початку повномасштабної війни в Україні за участі групи компаній Favbet, включно з Favbet Foundation, Сили оборони країни отримали понад 280 автомобілів, у тому числі 53 нових пікапи Peugeot у межах проекту "Армія дронів" президентської фандрайзингової платформи UNITED24 та більш як 650 дронів різного типу, в тому числі ударного.

Значний обсяг благодійної діяльності групи Favbet здійснюється й за сприяння Favbet Foundation. З початком повномасштабного вторгнення у складі фонду було створено військовий та гуманітарний хаби, що продовжують роботу й дотепер.

Станом на лютий 2024 року загальна сума допомоги українській армії від Favbet перетнула позначку 300 млн грн.