Воювати мають технології та техніка, а не живі люди - гендиректор "Української бронетехніки" Бельбас

Читать на русском
Автор
Воювати мають технології та техніка, а не живі люди - гендиректор "Української бронетехніки" Бельбас

Українські Сили оборони мають насичуватися такою технікою, яка могла б наносити вогневе ураження на значну відстань, знищувати техніку окупантів у великій кількості і мінімізувати наші людські втрати. Таку думку в інтерв’ю Ukraine World News висловив Владислав Бельбас, гендиректор компанії "Українська бронетехніка", що входить до складу NAUDI.

"Потрібно, щоб воювала техніка і технології, а не живі люди", – наголосив він.

"Зараз замовлення "Української бронетехніки" на 2024 рік в рази перевершують замовлення на 2023 рік, і ми бачимо чітке бачення забезпечення виконання цих планів. По всій галузі ВПК – картина максимально позитивна", – додав Владислав Бельбас.

За його словами, в 2024 році українські виробники озброєння здатні постачати серійно, розробляти нову техніку та забезпечувати нею армію. "Через два роки після початку повномасштабного вторгнення ми можемо порівняти нашу техніку з іноземними аналогами. І тут я би віддав перевагу українським продуктам. Чисто технічно ми можемо забезпечити набагато коротше логістичне плече", – зазначив Владислав Бельбас.

Гендиректор "Української бронетехніки" додав, що цілями ракетних ударів ворога протягом останніх місяців були підприємства українського оборонно-промислового комплексу. "Ворог починає розуміти, що ОПК нашої країни – це загроза для них. Ми ж маємо думати системно і мінімізувати інформацію, яка потрапляє до відкритих джерел", – наголосив він.