Григорій Козловський отримав відзнаку від Валерія Залужного "За сприяння Збройним Силам України"

Читать на русском
Автор
Григорій Козловський – засновник ФК "Рух" отримав нову нагороду за допомогу ЗСУ
Григорій Козловський – засновник ФК "Рух" отримав нову нагороду за допомогу ЗСУ

Григорій Козловський закликав кожного підтримувати українських воїнів і цим спільно наближати Перемогу над окупантами.

Засновник футбольного клубу "Рух", відомий львівський меценат та волонтер Григорій Козловський від початку повномасштабної війни в Україні надає допомогу українським захисникам. Регулярно воїни отримують від нього дрони, техніку та різне необхідне спорядження.

Григорій Козловський та вся "жовто-чорна" команда були відзначені нагородою. Військові подякували йому за надану допомогу та підтримку, вручивши нагороду "За сприяння Збройним Силам України" від імені Валерія Залужного.

Григорій Козловський, ЗСУ, нагорода, Залужний, сокира, Довбуш

Своєю чергою Григорій Козловський подякував за несподівану, але дуже цінну нагороду. Він також додав, що підтримка військових – це обов’язок кожного українця. Найголовніша нагорода вперед – Перемога України.

Григорій Козловський, ЗСУ, нагорода, Залужний, сокира, Довбуш

Також засновник "Руху" отримав подарунок — бойову гуцульську сокиру, на якій є магічне гравіювання як символ бойового духу й незламності та цитата з фільму "Довбуш". Також на сокирі є автограф відомого українського актора Олексія Гнатковського.

"Дуже приємно отримати такий цікавий та оригінальний подарунок. Я ціную українську історію, тому такі автентичні речі мені дуже подобаються", – сказав Григорій Козловський.

"Це неочікувана відзнака, зокрема від Валерія Залужного, і вона викликає позитивні емоції. Звісно, приємно, що військові так оцінили нашу допомогу, але головна нагорода в нас ще попереду – Перемога України над російськими загарбниками. Я та уся команда не робимо нічого особливого, адже зараз допомагати захисникам повинен кожен українець. ФК "Рух", Emily Resort, БО "Фонд допомоги Україні "Рух у майбутнє" – усі ми регулярно намагаємось щось відправити військовим, реагуємо на їхні запити та забезпечуємо всім необхідним", — сказав меценат.

Григорій Козловський, ЗСУ, нагорода, Залужний, сокира, Довбуш

Засновник ФК "Рух" вже має найвищу нагороду для громадян за благодійну допомогу Збройним Силам України. У травні 2022 року Григорій Козловський отримав державну нагороду Міністерства оборони України – "Знак Пошани", тепер ще матиме від Залужного.

Григорій Козловський також наголосив на необхідності підтримки українських воїнів та закликав кожного робити це і тим самим спільно наближати Перемогу над окупантами.

"У суспільстві зараз почали звикати до реалій війни. На початку повномасштабного вторгнення всі допомагали чим могли, адже розуміли, що ми можемо втратити свою незалежність. Тоді як зараз помітно, що люди втомлюються. Знаю, що всім зараз важко, але ми не можемо звикати до цього, а для цього слід підтримувати нашу армію та допомагати нашим військовим, тож кожен з нас повинен долучитись до того, щоб наблизити нашу Перемогу над ворогом. Не будьте байдужими та допомагайте Збройним Силам України", — зазначив Григорій Козловський.

Григорій Козловський, ЗСУ, нагорода, Залужний, сокира, Довбуш

Найголовніше, що сьогодні може робити кожен українець — допомагати армії. Це дає можливість нашим військовим знищувати ворога. Внесок меценатів та благодійників у спорядження наших захисників неймовірно вагомий.

Сам Григорій Козловський підтримує військових як тільки може. Зокрема, він приєднався до ініціативи "Птахи Перемоги", і це велика допомога.

"Сьогодні ці "пташки" нищать ворогів на фронті і чим цих засобів буде більше, тим ближче буде наша Перемога", — розповів один зі співзасновників ініціативи "Птахи Перемоги" Олександр Тищенко.

Цього місяця меценат Козловський разом з Emily Resort перерахували 2 мільйони гривень на протезування поранених українських воїнів та цивільних, які постраждали від війни, і які зараз проходять реабілітацію у Superhumans Center. У березні Григорій Козловський та "жовто-чорні" мають намір перерахувати 2 мільйони гривень Національному реабілітаційному центру Unbroken.

"Ми паралельно підтримуємо низку бригад та постійно з ними на зв’язку й реагуватимемо на їх запити. Я вдячний всім членам нашої команди за те, що вони долучаються до цих ініціатив й активно допомагають військовим і цей процес не припинятиметься. Я дуже радий, що Emily Resort, футбольний клуб "Рух" додали маленьку краплинку в ту чашу перемоги, яка на нас чекає в майбутньому", — резюмував Григорій Козловський.